بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/11/26 - 10:28
  • - تعداد بازدید: 28
  • - تعداد بازدیدکننده: 25
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان مطرح کرد:

صرف هزینه در حمایت از نخبگان، ایجاد فایده‌ در راستای توسعه کشور است

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: هزینه در مسیر حمایت از نخبگان در واقع ایجاد فایده‌ بیشتر در راستای توسعه کشور و افزایش رضایت عمومی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، میثم شهبازی معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه نخبگان، موتور و پیشران توسعه کشور هستند، تصریح کرد: اقداماتی که در بنیاد ملی نخبگان انجام شده است دارای بهره‌وری برای جامعه و کشور است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور، جهاد ما جهاد امیدآفرینی در جامعه است، امیدآفرینی در سطح نخبگان را از جمله وظایف مهم در این نوع جهاد دانست و ادامه داد: بدون شک هزینه در مسیر حمایت از نخبگان در واقع ایجاد فایده‌ بیشتر در راستای توسعه کشور و افزایش رضایت عمومی است.

وی، افزود: بنیاد ملی نخبگان یک نهاد راهبردی است که بنیان‌گذار آن، مقام معظم رهبری است و ایشان، همواره حمایت ویژه‌ای از نخبگان داشته‌اند.

شهبازی، ادامه داد: سه رویکرد جدید را در این دوره دنبال می‌کنیم، فعال‌کردن نظام شناسایی نخبگان کشور به این معنی که ما به دنبال شناسایی نخبگان برویم نه اینکه آن‌ها به ما مراجعه کنند، دوم، توجه به اثرگذاری؛ به این معنی که بنیاد از نخبگان حمایت کند و نخبگان هم برای رفع مشکلات کشور، تلاش بیشتری کنند و رویکرد سوم هم رفع دغدغه‌های معیشتی نخبگان کشور است. ‌


***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 164477
کلمات کلیدی
مدیر کردستان
خبرنگار

مدیر کردستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید