بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/18 - 11:30
  • - تعداد بازدید: 28
  • - تعداد بازدیدکننده: 24
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری دوره پرورش کارآفرین جوان برای رونق کسب و کارها و تجاری‌سازی محصولات

«دوره پرورش 200 کارآفرین جوان» با هدف توانمندسازی، ارتقای دانش و پرورش ایده‌های نوآورانه و خلاقانه برای رونق کسب و کارها و تجاری‌سازی محصولات برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ با هدف توانمندسازی، ارتقای دانش و پرورش ایده‌های نوآورانه و خلاقانه برای رونق کسب و کارها و تجاری‌سازی محصولات «دوره پرورش 200 کارآفرین جوان» در کشور برگزار می‌شود.

فعالان شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق درحوزه علوم و فناوری‌های شناختی و دانشجویان علاقه‌مند به این حوزه می‌توانند از این فرصت آموزشی برای ارتقای دانش و توانمند‌سازی بازار کسب و کار و توسعه ایده‌های خلاقانه استفاده کنند.

در این دوره آموزشی آنلاین «خلاقیت و نوآوری»، «تفکر سیستمی»، «مدیریت مالی»، «تدوین  برنامه  بازار یابی»، «کار تیمی»، «مدیریت برند» و «تدوین طرح کسب و کار» توسط استادان و متخصصان فنی و صنعتی برای افراد دارای ایده های خلاقانه در حوزه کسب و کار در یک بازه زمانی به مدت 112 ساعت، آموزش داده می شود.

این رویداد آموزشی- پرورشی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی براساس انتخاب سازمان بین المللی تجارت (ITC) از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار و بودجه آن نیز توسط اتحادیه اروپا در چارچوب «پروژه توسعه تجارت میان جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اروپا: کمک‌های فنی، ظرفیت‌سازی و زنجیره ارزش مرتبط با تجارت» تامین شده و برای شرکت کنندگان در دوره رایگان است.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این دوره از طریق لینک  https://edu.imi.ir/TCenter ثبت نام کنند.


***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 162044
کلمات کلیدی
مدیر کردستان
خبرنگار

مدیر کردستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید