دوشنبه 18 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید از کارخانه لبنیات پرشنگ شهرستان سقز

بازدید از کارخانه لبنیات پرشنگ شهرستان سقز

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کردستان، دکتر رحمت صادقی رئیس بنیاد نخبگان استان، دکتر حسین فیروزی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان، مهندس علی اکبر ورمقانی فرماندار ویژه شهرستان سقز، مهندس محسن بیگلری نماینده محترم مردم شهرستانهای بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین، استعدادهای برتر و نخبگان شهرستان سقز، به منظور آشنایی با پتانسیل های صنعتی شهرستان سقز و نیز بررسی مشکلات و نیازهای آنها و ایجاد ارتباط متقابل، روز پنجشنبه مورخ 1395/05/07 از کارخانه صنایع لبنی پرشنگ بازدید به عمل آوردند.
کارخانه لبنیات پرشنگ در سال 1378 با اخذ پروانه بهره برداری به شماره 2769 از وزارت بهداشت و درمان کشور٬ و پروانه بهره برداری به شماره 125.13356 از وزارت صنایع و معادن کشور با نام تجاری پرشنگ به ثبت رسید. سایت اصلی این کارخانه در استان کردستان٬ شهرستان سقز٬ کیلومتر 5 جاده سقز- بوکان در زمینی به مساحت 4400 متر مربّع و زیر بنای 3000 متر مربّع واقع گردیده است. 35 نفر پرسنل کار آزموده و مجرب در بخش های اداری و تولیدی فعالیت های خود را در زمینه تولید– فروش و پخش محصولات این شرکت ارائه می کنند. محصولات این واحد لبنی شامل: شیر نیم چرب و کم چرب٬ ماست پر چرب و کم چرب٬ دوغ گازدار٬ دوغ شیرین٬ دوغ لیوانی (ماستاو)٬ ماست چکیده موسیر و پنیر پیتزا در وزن ها و بسته بندی های مختلف می باشد.
محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان سقز در برخی از شهرهای دیگر استان کردستان از جمله سنندج، بانه، دیواندره و همچنین برخی از شهرستانهای استان آذربایجان غربی به فروش می رسد.

تاریخ انتشار : 1395/05/13
کد : 97
تعداد بازدید: 1216

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601