دوشنبه 18 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان، فرماندار دهگلان، تعدادی از مسئولین و نخبگان شهرستان دهگلان از کارخانه تولیدی و صنعتی زرین بنا پارسیان

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کردستان، دکتر رحمت صادقی رئیس بنیاد نخبگان استان، فرماندار دهگلان، تعدادی از مسئولین و نخبگان شهرستان دهگلان، به منظور آشنایی نخبگان با پتانسیل های صنعتی شهرستان دهگلان و نیز بررسی مشکلات و نیازهای آنها و ایجاد ارتباط متقابل، روز پنجشنبه مورخ 1395/2/30 از کارخانه تولیدی و صنعتی زرین بنا پارسیان بازدید به عمل آوردند.

شرکت زرین بنا پارسیان در ســــال 1383 با استفاده از دانش روز و فن آوری مدرن روزآمد، قدم به عرصه فعالیت در این راستا نهاد. این شرکت در بخشی از فعالیت های خود، با تولید انواع پروفیل های U.P.V.C، افقی نو را به سوی آینده روشن صنعت ساختمان ایران زمین برداشته و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
شرکت زرین بنا پارسیان یکی از واحدهای صنعتی فعال در زمینه تولید پروفیل های UPVC در سطح کشور است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هدف همراهی با سیاست های کلان مهار اتلاف انرژی در بخش ساختمان و همچنین ایجاد اشتغال مفید و سرعت بخشیدن به رونق اقتصادی منطقه در استان کردستان تأسیس شده است.
بهره گیری از نیـــروهای کارآمد و استفاده از به روزترین تجهیزات فنی ماشین آلات پیشرفته مانند تکنوپلاست و سینسیناتی اتریش و همچنین کاتر پیلار، مراحـــل تولید پروفیل های UPVC را کاملاً نظام مند نموده و کارکرد صحیح تمامی عوامل تأثیرگذار در کیفیت محصولات تولیدی را در سطح معیارهای کارخانجات رقیب خارجی تضمین نموده است.

تاریخ انتشار : 1395/03/01
کد : 87
تعداد بازدید: 486

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601