سه شنبه 19 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کردستان: فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی باید از شوراهای هم اندیشی علم و تجربه حمایت کنند.​

دکتر فیروزی: فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی باید از شوراهای هم اندیشی علم و تجربه حمایت کنند. یقیناً حضور نخبگان در شوراهای تصمیم گیری استان می تواند موجبات رشد و شکوفایی و تبع آن توسعه پایدار در استان را به همراه داشته باشد.

دکتر فیروزی معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع استانداری کردستان در جلسه شورای علمی بنیاد نخبگان استان کردستان ضمن تأیید برنامه های سال 1397 بنیاد نخبگان استان، اظهار داشتند برنامه های بنیاد نخبگان استان کردستان همواره دارای نظم و نظام خاصی است و کلیه پرسنل این بنیاد در تلاشند تا با کمک نخبگان و استعدادهای برتر، توسعه پایدار در استان کردستان را نهادینه کنند. دکتر فیروزی در خصوص نوآوری های باز در سازمانها اظهار داشتند؛ در دنیای کنونی نوآوری برای افراد خاص، موضوعات خاص و محل های خاص نیست، بلکه نوآوری را می توان در همه افراد در همه محل ها و همه موضوعات جستجو نمود. دانش باید از درون سازمان ها به بیرون منتقل شود و همچنین ایده ها و دانش از بیرون از سازمان به داخل آن راه یابند. با توجه به رسالت تشکیل شورای سرآمدان علم و تجربه در هر شهرستان، این شورا منجر به نوآوری های باز خواهند شد و باید فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی از این شوراها حمایت نمایند و تلاش کنند نخبگان و استعدادهای برتر بیش از گذشته در جامعه اثرگذار باشند. یقیناً حضور نخبگان در شوراهای تصمیم گیری استان می تواند موجبات رشد و شکوفایی و تبع آن توسعه پایدار در استان را به همراه داشته باشد.

تاریخ انتشار : 1396/12/21
کد : 81
تعداد بازدید: 627

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601