پنج شنبه 27 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

تجلیل از کیمیا طهماسبی دانش اموز قروه ای که در کنکور علوم انسانی امسال رتبه ۷ منطقه سه و ۴۳ کشوری را کسب کرد.

دکتر صادقی رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان به همراه آقای امان اللهی فرماندار قروه و آقای عبدالملکی مدیر داخلی بنیاد نخبگان استان کردستان با حضور در منزل خانم کیمیا طهماسبی از ایشان تجلیل به عمل اوردند.

دکتر صادقی در این دیدار ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به خانم طهماسبی، خانواده ایشان، معلمین و مربیان ایشان و همه مردم کردستان خاطر نشان کرد که این موفقیت بزرگ که دل همه ما را شاد کرد، نتیجه تلاش و پشتکار شما، حمایت و پشتیبانی والدین و زحمات معلمین و کادر اموزشی مدرسه شماست. رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن اشاره به سرمایه انسانی و اهمیت آن برای رشد و توسعه جامعه به عنوان مهمترین و اصلی ترین فاکتور و بزرگترین سرمایه جامعه و ضرورت حمایت از آنها اشاره کرد و خاطر نشان کرد که البته نخبگان و سرمایه انسانی ما هم باید هوش و استعداد خود را یک نعمت تعهد اور تلقی کنند نه یک مزیت توقع آفرین و خود را در مقابل جامعه خود مسئول بدانند. دکتر صادقی اظهار داشت شما باید تجربیات خود و رمز موفقیت خود را در اختیار سایر دانش آموزان قراردهید تا بدینصورت باعث ایجاد انگیزه در آنان و تشویق آنان شوید و در این مرحله این یکی از مسئولیتهای شما در قبال جامعه است.
رئیس بنیاد نخبگان استان در ادامه عنوان کرد که باید توجه کرد و آگاه بود که قبولی در کنکور و ورود به دانشگاه ابتدا و شروع یک کار بزرگ است و باید با همین اراده و پشتکار در دانشگاه هم به تحصیل ادامه داد تا بتوان به قله های رفیع موفقیت رسید و بتوان در آینده در جامعه و در زمینه تخصصی خود نیز تاثیر گذار بوده و بتوان به مرحله خدمات دهی رسید. دکتر صادقی اظهار داشت البته ما شما را رصد خواهیم کرد و لزوم تداوم حمایت بنیاد نخبگان از شما این است که شما نباید به همین رتبه برتر کنکور بسنده کنید، بلکه لازم است حتما فعالیتهای نخبگانی خود را در دانشگاه هم ادامه و ارتقا دهید و شرط رسیدن به درجه نخبگی تداوم این موفقیتهاست.
دکتر صادقی در خاتمه اظهار داشت اینکه سه سال پیاپی رتبه یک کنکور علوم انسانی منطقه ۳ از استان کردستان است و اینکه امسال هم رتبه های ۱، ۳ و ۷ منطقه۳ (و به ترتیب رتبه های ۸، ۱۴ و ۴۳ کشوری) از استان کردستان است نشان از استعداد و پتانسیل بالقوه این خطه از میهن عزیزمان است که لازم است حتما مورد توجه مسئولین قرار گیرد تا این پتانسیلهای بالقوه به بالفعل تبدیل شوند.

 

تاریخ انتشار : 1397/06/14
کد : 229
تعداد بازدید: 869

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601