پنج شنبه 27 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

مراسم نشست و ضیافت افطاری نخبگان استان کردستان برگزار شد

مراسم نشست و ضیافت افطاری نخبگان استان کردستان برگزار شد

در مراسم ضیافت افطاری بنیاد نخبگان استان کردستان حدود 40 نفر از نخبگان و استعدادهای برتر استان، برخی از مسئولین اجرایی استان از استانداری، دانشگاه کردستان و دانشگاه علوم پزشکی به عنوان میهمانان ویژه در جمع صمیمی نخبگان استان کردستان حضور داشتند.

این مراسم با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم توسط جناب آقای تمهیدی حافظ کل قرآن کریم و از نخبگان قرآنی استان عطر آگین گردید. رییس بنیاد نخبگان استان کردستان ضمن خوشامدگویی به نخبگان، استعدادهای برتر و میهمانان گرامی، آرزوی قبولی طاعات و عبادات جمع حاضر در ضیافت افطاری در ماه رحمت و برکت را از خداوند منان مسئلت نمودند. آقای دکتر صادقی در ادامه از آقای دکتر فردین فتحی عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه کردستان دعوت بعمل آوردند که سخنرانی خود با موضوع 15 نکته ناب از مولانا را ارائه نمایند.

دکتر فتحی سخنان خود را با نام و یاد خداوند بزرگ و شعری از مولانا و عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات عزیزان حاضر در ضیافت افطار آغاز نمودند. ایشان در ادامه به شرح آشنایی خود با مولانا و تأثیراتی که اشعار این شاعر بزرگ در زندگیشان داشته پرداختند و با ذکر 15 نکته تأثیرگذار از مولانا و اشعاری مرتبط با آن نکات، سخنان خود را به پایان رساندند.


 

تاریخ انتشار : 1396/03/22
کد : 146
تعداد بازدید: 410

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601