سه شنبه 19 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان به همراه استعدادهای برتر شهرستان قروه از مجتمع خیریه فرهنگی و هنری باران

ررئیس بنیاد نخبگان استان کردستان به همراه استعدادهای برتر شهرستان قروه از مجتمع خیریه فرهنگی و هنری باران بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کردستان، روز پنجشنبه مورخه 1398/06/14 دکتر امیر علی صادقی رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان به همراه تعدادی از استعدادهای برتر و نخبگان شهرستان قروه از مجتمع خیریه فرهنگی و هنری باران بازدید نموده و در نشستی که با مدیران مجتمع برگزار شد آمادگی بنیاد نخبگان استان را جهت کمک به بخش‌های مختلف این مجتمع اعلام نمودند.


 در ادامه آقای صادق حسین زاده رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از حقوق معلولین شهرستان قروه نیز استفاده از پتانسیل استعدادهای برتر شهرستان را مایه خرسندی دانسته و اعلام آمادگی خود را برای استفاده از توان نخبگان شهرستان در جهت ارتقاء ارتقای فعالیت های این مجتمع اعلام داشتند. سپس هر کدام از نخبگان و استعدادهای برتر در زمینه فعالیت تخصصی خود جهت کمک به مجتمع خیریه مذکور را بیان نمودند و مقرر گردید تا تعامل سازنده‌ای بین استعداد های برتر شهرستان و بخش های مختلف هدف این خیریه بر قرار گردد و از پتانسیل استعدادهای برتر به عنوان اتاق فکر بهره گرفته شود.


در پایان از پنج تن از استعداد های برتر استان که در طرح دوست علمی شهرستان قروه همکاری نموده بودند تقدیر به عمل آمد.

تاریخ انتشار : 1398/06/17
کد : 129
تعداد بازدید: 773

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601