دوشنبه 11 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

تنظیم و تبادل تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان کردستان و صدا و سیمای مرکز کردستان در محل بنیاد نخبگان کردستان

روز چهارشنبه مورخه 1398/06/13 تفاهم نامه همکاری فی مابین بنیاد نخبگان استان کردستان و صدا و سیمای مرکز کردستان منعقد گردید.

دکتر  امیر علی صادقی ریاست بنیاد نخبگان استان کردستان ضمن ابراز خوشحالی از تغییر فضای مدیریت در صدا و سیمای مرکز کردستان و اعتقاد ریاست محترم سازمان مبنی بر استفاده از نخبگان و ایجاد محتوای متناسب در برنامه ها اظهار داشت: بنیاد نخبگان استان کردستان همواره آماده خدمت و تشکیل کارگروه های موضوعی مورد نیاز آن سازمان محترم بوده و در حوزه‌های مختلف نخبگان و استعدادهای برتر آماده خدمت به جامعه می‌باشند.
سپس دکتر جعفر عبدالملکی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان عنوان کرد: نخبگان، پیشران توسعه هستند و برای توسعه جامعه باید از دیدگاه ها، نظرات و کمک‌های نخبگان و استعدادهای برتر بهره‌مند شویم. 
وی در ادامه اظهار داشت: شخصاً اعتقاد عمیقی به نخبگان دارم و از همه نخبگان و استعدادهای برتر برای تعالی برنامه‌های صدا و سیمای کردستان درخواست همکاری دارم. امیدوارم خود و همکاران بتوانیم فضای مناسبی برای حضور نخبگان و استفاده از پتانسیل ها و نظرات این عزیزان در صدا و سیمای مرکز کردستان فراهم نماییم.
در ادامه جلسه بندهای تفاهم نامه بررسی و پس از بحث و تبادل نظر، به امضای آقای دکتر عبدالملکی ریاست محترم سازمان صدا وسیمای مرکز کردستان و آقای دکتر صادقی ریاست محترم بنیاد نخبگان استان کردستان رسید.

 

تاریخ انتشار : 1398/06/17
کد : 126
تعداد بازدید: 648

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601