بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/14 - 11:52
  • - تعداد بازدید: 39
  • - تعداد بازدیدکننده: 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان کردستان: استفاده از ظرفیت نخبگان و طرحهایی همچون «طرح مساله محور شهید احمدی روشن» در انجام برنامه های ستاد از جمله سیاست های اصلی ما هم در مرکز و هم در استانها است.

صبح روز دوشنبه1401/04/16 رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان با حضور در محل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان کردستان، با محمد مهدی طالبی دیدار و گفت گو کرد.

 در این دیدار رئیس بنیاد نخبگان به معرفی طرح های بنیاد از جمله طرح مساله محور شهید احمدی روشن پرداخت و فلسفه اصلی طرح و چگونگی اجرای آن را تشریح نمود. جمال سلیمی ضمن اشاره به وسعت فعالیت های ستاد اجرایی فرمان امام در ارتباط با موضوعات متعدد صنعتی، کشاورزی، علوم انسانی و فرهنگی، ابراز امیدواری کرد که ستاد بتواند از پتانسیل های بنیاد نخبگان برای انجام پروژه های علمی خود بهره ببرد.

محمد مهدی طالبی مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان کردستان هم ضمن تشریح فعالیت های اخیر این ستاد در ارتباط با کمک به حوزه های کشاورزی، بهداشتی، صنعتی و همچنین توسعه روستایی و فعال سازی اقتصاد مبتنی بر روستا و جلوگیری از مهاجرت و گسترش حاشیه نشینی، به صورت ویژه به فعالیت های حوزه بنیاد برکت اشاره و تاکید کرد که سیاست اصلی ستاد درگیر سازی افراد متخصص و توانمند در زمینه های مختلف علمی و بهره گیری از دانش روز برای حل مسائل و موضوعات مربوط به حوزه های اصلی فعالیت ستاد است. وی با اشاره به تاسیس مرکز رشد مربوط به ستاد اجرایی در استان و اختصاص بودجه های درخور برای برگزاری استارتاپ ها، رویدادهای علمی و حمایت از شرکت های رشدی و دانش بنیان، خاطر نشان کرد که رویکرد ستاد اجرایی در مرکز و همچنین در استانها استفاده از ظرفیت های نخبگانی برای پیشبرد امور و سپردن حل مسائل به نخبگان است. طالبی ضمن اشاره به ظرفیت های طرح شهید احمدی روشن، ابراز امیدواری کرد که در این قالب و برای شروع فعالیت های مشترک با بنیاد نخبگان استان، فعالیت هایی را آغاز و در سالهای آتی این فعالیت ها و همکاری ها ادامه پیدا کند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 161121
کلمات کلیدی
مدیر کردستان
خبرنگار

مدیر کردستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید